O firmie

INTER-TRADE JMMG Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, obecna na polskim rynku od 1989 roku. Siedzibę przedsiębiorstwa znaleźć można w samym centrum polskiego sadownictwa - regionie Grójecko-Wareckim.

Firma INTER-TRADE to sprawdzony producent oraz dystrybutor świeżych warzyw i owoców (szczególnie jabłek), który od przeszło 20 lat zdobywa uznanie zarówno polskich, jak i europejskich odbiorców.

Firma specjalizuje się w eksporcie na rynki Europy Wschodniej, z największym naciskiem położonym na Rosję i Ukrainę. Obecnie zlecania realizowane są również na zachodnią i południową część Europy – Niemcy, Belgię, Holandię, Czechy i Słowację oraz wschód – Litwę i Łotwę.

Lata doświadczeń, korzystne położenie geograficzne, współpraca z najlepszymi sadownikami oraz własna produkcja i transport to podstawowe atuty firmy INTER-TRADE. Nowoczesny magazyn wyposażony w niezawodne maszyny sortujące i pakujące, pozwala na terminową realizację każdego zlecenia, niezależnie od wielkości i miejsca dostawy.

Oferowane produkty kierowane są do sieci handlowych, a także zakładów przetwórstwa owocowego.

Nasza firma już od wielu lat jest obecna na międzynarodowych targach związanych z branżą handlu owocami i warzywami. Corocznie uczestniczymy w takich imprezach jak Fruit Logistica w Berlinie, World Food w Moskwie czy Prodexpo w Kijowie.